رطوبت ساز صنایع قارچ

رطوبت ساز صنایع قارچ / محصولات

این محصول در واقع از یک دستگاه رطوبت ساز مدل MF120.000 و یک اتاقک جانبی تشکیل شده است.اتاقک جانبی دارای دو عدد دامپر 40*40 می باشد که یکی از آن ها به هوای آزاد متصل است و دیگری به منظور گردش هوای داخل سالن تعبیه شده است. این دو دامپر به وسیله چرخ دنده و زنجیر به یکدیگر متصل شده اند. بدین صورت میزان هوای وارد شده به سالن قابل تنظیم است. به عنوان مثال می توان دامپرها را طوری تنظیم کرد که 20 درصد از هوای وارد شده به سالن از هوای آزاد و 80 درصد آن از هوای داخل سالن باشد.
به منظور تنظیم دما در سالن یک عدد کویل 4 ردیفه در داخل اتاقک جانبی دستگاه قرار می گیرد که می توان با دادن آب سرد به داخل آن در فصل تابستان و آب گرم در فصل زمستان دمای سالن را به دلخواه تنظیم کرد.
به طور کلی می توان گفت که این دستگاه تمامی نیازهای یک سالن پرورش قارچ را برآورده می کند و می تواند گزینه بسیار مناسبی برای تولیدکنندگان باشد.

جدول مشخصات فنی رطوبت ساز صنایع قارچ

ابعاد (سانتیمتر)
75*70*155
توان الکتروموتور(اسب بخار)
2
نوع پروانه
آکسیال
جنس پروانه
آلومینیوم
جنس بدنه
گالوانیزه
قطر پروانه(سانتیمتر)
38
پرتاب رطوبت (متر)
15
هوادهی (مترمکعب در ساعت)
4000
فضای پوشش دهنده (مترمربع)
150
مصرف آب (لیتر در ساعت)
قابل تنظیم بین 10 تا 120

گالری تصاویر رطوبت ساز صنایع قارچ

هیتر گلخانه ای چیست ؟

دستگاهی است که به وسیله مشعل و کوره استیل حرارت تولید کرده و به وسیله دو یا سه عدد فن، آن را به نقاط مختلف گلخانه هدایت می کند. دارای تابلو برق تمام اتوماتیک است و برای کنترل نیاز به نیروی انسانی ندارد. علاوه بر گلخانه در سالن های ورزشی، مرغداریو هر فضای سربسته ای که نیاز به گرم شدن دارد استفاده می شود.