رطوبت ساز صنایع نساجی

رطوبت ساز صنایع نساجی / محصولات

همانطور که می دانید در صنایع نساجی به دلیل وجود دستگاه های فلزی در محیط کار، رطوبت زیاد و درشت به مرور زمان باعث فرسودگی و زنگ زدن تجهیزات می شود. از این رو دستگاه رطوبت سازی که در صنایع نساجی مورد استفاده قرار می گیرد، باید رطوبت بسیار ریزی تولید کند.

دستگاهی که مشاهده می کنید، مخصوص سالن های نساجی طراحی و ساخته شده است که توسط دیسک و اتومایزر آب را به قطرات بسیار ریز تبدیل و با کمک پروانه ای که پشت دستگاه تعبیه شده است، به جلو پرتاب می کند. پره های قطره گیر(ساچ) تعبیه شده در جلوی دستگاه، مانع عبور رطوبت درشت می شود و در نهایت رطوبتی که از این سیستم می گذرد، بسیار ریز بوده و هرگز بر روی زمین و دستگاه های نساجی نمی نشیند و باعث رسوب گیری و زنگ زدگی آن ها نمی شود. هریک از این دستگاه ها برای تامین رطوبت 300 مترمربع سالن نساجی کافی است.


 

جدول مشخصات فنی رطوبت ساز صنایع نساجی

توان الکتروموتور (اسب بخار)
2
سیستم ایجاد رطوبت
دیسک و صفحه
جنس دیسک
آلومینیوم
قطر دیسک (سانتیمتر)
50
جنس بدنه
گالوانیزه
پرتاب رطوبت (متر)
10
نوع رطوبت
بسیار ریز مخصوص صنایع نساجی
هوادهی (مترمکعب در ساعت)
3500
فضای پوشش دهنده (مترمربع)
300
مصرف آب (لیتر در ساعت)
قابل تنظیم از 5 تا 60

گالری تصاویر رطوبت ساز صنایع نساجی

هیتر گلخانه ای چیست ؟

دستگاهی است که به وسیله مشعل و کوره استیل حرارت تولید کرده و به وسیله دو یا سه عدد فن، آن را به نقاط مختلف گلخانه هدایت می کند. دارای تابلو برق تمام اتوماتیک است و برای کنترل نیاز به نیروی انسانی ندارد. علاوه بر گلخانه در سالن های ورزشی، مرغداریو هر فضای سربسته ای که نیاز به گرم شدن دارد استفاده می شود.